złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Wiele osób nie było w stanie odzyskać usuniętych plików ze swoich telefonów z systemem Android. Jednym z częstych powodów jest to, że usunięte pliki są nadpisywane przez nowe dane. Dzieje się tak, gdy pobierane są nowe pliki, aktualizowane aplikacje lub nagrywane są filmy. Istnieje proste rozwiązanie tego problemu: przestań używać swojego telefonu do przechowywania nowych danych. Pozwoli to uniknąć nadpisywania usuniętych danych.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Jeśli szukasz oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android, możesz spróbować MiniTool Mobile Recovery. To oprogramowanie może uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia mobilnego. Aby korzystać z tego oprogramowania, musisz najpierw włączyć debugowanie USB. Po tym, będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcją instalacji.

To oprogramowanie pozwala przeglądać pliki i odzyskać utracone pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia Android lub karty SD. To potężne oprogramowanie obsługuje różne typy urządzeń z systemem Android i jest dostępne za darmo. Posiada 2 moduły odzyskiwania, aby obsługiwać różne typy danych, w tym obrazy, filmy i bazy danych. Darmowa wersja może odzyskać do 1GB danych, ale nie może odzyskać plików z odległych obszarów pamięci wewnętrznej Androida.

MiniTool Mobile Recovery for Android jest dostępny za darmo z oficjalnej strony internetowej. To oprogramowanie jest przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych, takich jak kontakty, teksty i zdjęcia. W przeciwieństwie do wielu płatnych usług odzyskiwania danych, MiniTool jest bezpłatny. I jest szybki, bezpieczny i łatwy w użyciu. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych dostępnych programów do odzyskiwania danych z systemu Android.

Oprogramowanie MiniTool Mobile Recovery for Android to bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które pomaga odzyskać usunięte, utracone lub uszkodzone dane z urządzenia z systemem Android. Ten program jest łatwy do pobrania i użycia, i jest skuteczny w odzyskiwaniu danych na dowolnym urządzeniu z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie z karty SD.

Użytkownicy mogą wybrać dane, które chcą odzyskać. MiniTool Mobile Recovery for Android obsługuje ponad 12 typów danych i pozwala eksportować pliki w formacie CSV, HTML lub VCF. Pozwala również na przywrócenie danych z kopii zapasowej Google. Ten program jest bezpłatny i może przywrócić do 10 plików na jedno pobranie.

Oprogramowanie MiniTool Mobile Recovery for Android jest bezpłatne do pobrania, ale nie jest całkowicie bezpłatne. Aby zmaksymalizować wskaźnik sukcesu, będziesz musiał uaktualnić do wersji premium. Darmowa wersja może tylko skanować urządzenie z systemem Android i przywrócić do 10 plików jednego typu na skan. Aby odzyskać większe pliki, trzeba będzie kupić licencję premium, która kosztuje 19 dolarów.

Innym dobrym programem do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android jest Fucosoft. Fucosoft oferuje darmową wersję. MiniTool Mobile Recovery for Android jest jednym z najlepszych wyborów, jeśli chcesz odzyskać dane z urządzeń z systemem Android. Posiada również funkcje naprawy zdjęć. Jeśli straciłeś ważne zdjęcie lub wideo, możesz je przywrócić za pomocą darmowej wersji.

Inną świetną opcją jest Disk Drill. To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest przeznaczone do dostępu do zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Działa z pamięcią wewnętrzną i kartą SD, aby odzyskać usunięte pliki. Jest to jednak droższe niż inne.

AirMore

AirMore to bogate w funkcje oprogramowanie do odzyskiwania danych android, które pomaga przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Obsługuje wszystkie główne urządzenia z systemem Android i odzyskuje różne typy plików, w tym listy kontaktów, zdjęcia, historie połączeń, dokumenty i pliki multimedialne. Oprogramowanie ma przyjazny dla użytkownika interfejs, co czyni go łatwym w użyciu. Możesz wyświetlić podgląd wszystkich danych, które chcesz odzyskać przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Ma nawet możliwość odzyskania mocno zmodyfikowanych plików.

Aby odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, należy najpierw pobrać aplikację AirMore. Po zainstalowaniu aplikacji można uruchomić interfejs internetowy lub wersję aplikacji na PC. Gdy już to zrobisz, możesz podłączyć swoje urządzenie przez USB. Po podłączeniu możesz uzyskać dostęp do pamięci masowej urządzenia lub importować i eksportować pliki.

Kolejną kluczową zaletą tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest jego kompatybilność. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i jest kompatybilny z wersjami Androida 2.3-9.0. Obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń i oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Jest dostępny za darmo i jest łatwy w użyciu. Oprócz możliwości odzyskania utraconych plików, obsługuje również wiele formatów plików.

Po zainstalowaniu oprogramowania można łatwo podłączyć urządzenie mobilne do komputera PC lub Mac za pomocą bezpłatnej aplikacji AirMore. Dzięki temu telefon zostanie automatycznie zsynchronizowany z komputerem i będzie można przesyłać pliki między nimi. W przeciwieństwie do tradycyjnego kabla USB, AirMore nie wymaga żadnej zewnętrznej pamięci masowej. Łączy się z tą samą siecią WiFi, co Twoje urządzenie mobilne. Pozwala to na szybkie i bezpieczne przesyłanie plików pomiędzy dwoma komputerami.

Darmowa wersja AirMore pozwala na zarządzanie plikami i usuwanie niechcianych plików. Można go używać na komputerach z systemem Windows i Mac, jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi przeglądarkami. Użytkownicy mogą nawet pobierać i przesyłać dane ze swoich urządzeń mobilnych na komputery za pomocą kodu QR. Najlepiej jednak używać oprogramowania, które jest kompatybilne z systemem operacyjnym.

Oprócz tego, że jest darmowe, oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android pomaga również przesyłać pliki i tworzyć kopie zapasowe urządzeń. Oferuje również kompleksową ochronę bezpieczeństwa oraz bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne. Korzystanie z tego oprogramowania jest łatwe. Wystarczy dokładnie postępować zgodnie z instrukcjami. Po pomyślnym przesłaniu plików do komputera, przywróci dane z urządzenia mobilnego.

Interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu i jest przeznaczony do skanowania urządzenia w poszukiwaniu brakujących danych. Odzyskiwanie danych może być tak szybkie, jak kilka minut, w zależności od rodzaju danych, które chcesz odzyskać. Możesz wyświetlić podgląd odzyskiwanych plików, aby upewnić się, że zapisujesz tylko istotne dane. Wybierz jedną z wielu kategorii odzyskiwania, w tym kontakty, zdjęcia, muzykę, filmy i dokumenty.

AirMore Android data recovery jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami Androida. Posiada trzyetapowy proces odzyskiwania, który jest bezpieczny i wolny od ryzyka. Może również eksportować pliki do różnych formatów.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]